KIWEK METAL s.r.o. Mladějovice
Dovolte, abychom Vám v krátkosti představili období více než 25 let našeho podnikání.

Po několikaletém podnikání v oblasti zpracování kovů jako fyzické osoby jsme v roce 1991 spojili své síly a prostředky do firmy KIWEK spol. s r.o.

 • V letech 1993 až 1998 jsme provozovali slévárnu šedé litiny v Březcích u Štěpánova, kde jsme z kovového odpadu - litiny - vyráběli kanalizační litinu (především mříže, rámy a poklopy).
 • V roce 1995-1996 jsme vystavěli moderní areál na zpracování kovového odpadu, který již v tu dobou předstihl přísné požadavky na ekologii, které jsou nyní vyžadovány.


Během celé své existence věnujeme pozornosti výrobním postupům a trendům v oblasti zpracování odpadů a pořizujeme moderní technologie na zpracování odpadů.
Za podpory SFŽP se nám podařilo doplnit naše technologie o další moderní výrobní prostředky a rozšířit náš výrobní areál, jehož výrobní plocha má již velikost 11 415 m2 s maximální kapacitou 12 000 t odpadů/rok.
V současné době zajišťujeme nákup a prodej surovin také prostřednictvím naší sesterské firmy KIWEK METAL s.r.o.. Po celou dobu našeho podnikání jsme 100% český kapitál !!!

Naše společnosti se v současné době věnují nákupu, zpracování, ekologické likvidaci, recyklaci a prodeji kovového odpadu a papíru. V našem novém výrobním areálu, který splňuje ekologické podmínky, pracujeme nejmodernějšími prostředky. Jsme schopni zpracovat veškerý kovový odpad včetně ekologické likvidace autovraků, kabelů, třísek apod.
Provádíme likvidace technologických celků a demolice vlastními prostředky (např. likvidace kotelny MOPOS a.s. v Olomouci, likvidace zemědělské techniky apod.).

 • Od roku 2002 provádíme výkup a zpracování sběrového papíru.
 • Od roku 2009 provádíme zdarma ekologickou likvidaci veškerých typů autovraků.
 • Od roku 2016 provádíme ekologickou likvidace elektrozařízení a elektroodpadů.Jsme oprávněnou osobou a vlastníme souhlasy dle §14 odst.1 zákona o odpadech vydané Krajským úřadem Olomouckého kraje:

 • k provozování zařízení ke sběru, výkupu, zpracování a recyklaci kovových odpadů, papíru a autovraků Mladějovice 94, KIWEK METAL s.r.o.
 • s provozním řádem zařízení Mladějovice 94, KIWEK METAL s.r.o.
 • k provozování zařízení ke sběru, výkupu a využívání odpadů v objektu provozovny Sběrna odpadů Šternberk, KIWEK METAL s.r.o.
 • s provozním řádem zařízení Sběrny odpadů Šternberk, KIWEK METAL s.r.o.
 • k provozování zařízení ke sběru, výkupu a využívání odpadů v objektu provozovny Sběrna odpadů Olomouc, KIWEK METAL s.r.o.
 • s provozním řádem zařízení Sběrny odpadů Olomouc, KIWEK METAL s.r.o.
 • k provozování zařízení ke sběru, výkupu, využívání kovového a papírového odpadu kategorie "ostatní", KIWEK spol. s r.o. Mladějovice 94
 • s provozním řádem zařízení KIWEK spol. s r.o. Mladějovice 94
 • k provozování zařízení ke sběru, výkupu a využívání odpadů v objektu Sběrny odpadů Uničov, KIWEK spol. s r.o.
 • s provozním řádem zařízení Sběrny odpadů Uničov, KIWEK spol. s r.o.


Vykupujeme kovový odpad od právnických či fyzických osob podnikajících, od obcí a zájmových spolků a také od občanů!!!


Pokud jste se rozhodli s námi projednat možnou spolupráci v jakémkoliv směru a podpořit tak 100% českého kapitálu, pište, telefonujte, faxujte nebo e-mailujte: info@kiwek.cz !!!


Pokud budete mít zájem, můžete navštívit kteroukoli z našich provozoven:


Děkujeme Vám za Váš čas věnovaný naší internetové prezentaci a věříme, že Vás zaujala. Budeme rádi, pokud nás navštívíte a využijete našich služeb a naše spolupráce se bude i v budoucnu dále úspěšně rozšiřovat.

Majitelé firmy KIWEK spol. s r.o. a KIWEK METAL s.r.o.

Klikněte pro detail kde nás najdete

Vrakoviště a likvidace vozidel:

                    +420 602 740 401

                     vrakoviste@kiwek.cz

Kovošrot centrála Mladějovice:

                    +420 585 034 058

                            kiwekmetal@kiwek.czOtevírací doba:

Pondělí až pátek
Sobota
7.00 - 16.30
8.00 - 11.30Provozovatel:
KIWEK METAL s.r.o.
Mladějovice č.p. 94, 785 01 Šternberk

tel:
fax:
e-mail:

IČ:

DIČ:
585 034 058
585 034 059
kiwekmetal@kiwek.cz

25896458
CZ25896458


Úvod  .  O nás  .  Autovraky  .  Sběrny surovin  .  Ceník  .  Prodej  .  Aktuality  .  Kontakt


KIWEK METAL s.r.o. Mladějovice 94, 785 01 Šternberk . tel: 585 034 058 . fax: 585 034 059 . e-mail: kiwekmetal@kiwek.cz