Kovošrot a sběrné suroviny Litovel

Kovošrot a sběrné suroviny ŠTERNBERK

Kovošrot Litovel

  • výkup, sběr a zpracování kovů, odpadů a druhotných surovin

  • vykupujeme: železo, nerez nemagnetická, měď, mosaz, bronz, hliník, olovo, zinek, cín, papír atd.

  • sběrné místo zpětného odběru olověných akumulátorů, autobaterií a elektrozařízení

 

 

 

Výkupna druhotných surovin Litovel se nachází na ulici Uničovská 132/19 v Litovli, v bývalém areálu PAPCEL, a provádí se zde sběr, výkup a zpracování těchto odpadů na druhotnou surovinu: Železo, Měď, Mosaz, Bronz, Hliník, Olovo, Zinek, Nerez nemagnetická, Papír a olověné akumulátory.

Navštivte náš kovošrot a sběrné suroviny Litovel, který jsme v roce 2016 přezvali do své sítě sběren, a zjistěte, že i za staré železo a další suroviny se dá nabídnout velice zajímavá výkupní cena. Po několika letech provozu kovošrotu a sběrných surovin v Litovli jsme pro Vás připravili zcela nové podmínky výkupu. Pohodlně tak zde můžete prodat své nepotřebné kovové, papírové  a plastové odpady. Dále je pro Vás připravena automobilová váha s kontrolním displejem pro výkup železa a také můstková digitální váha s kontrolním displejem pro výkup barevných kovů, plastů a papíru.

Zcela nově, pokud budete potřebovat, Vám pomůžeme složit Váš náklad vysokozdvižným vozíkem!

V kovošrotu Litovel nabízíme vždy maximální výkupní ceny. Přesná váha a příjemná obsluha je u nás samozřejmostí.

Zde můžete najít výběr z našeho aktuálního ceníku kovů pro kovošrot Litovel.

Kompletní ceník sběrných surovin Litovel je k dispozici na naší výkupně druhotných surovin Litovel.

V kovošrotu a sběrných surovinách Litovel není sběrné místo autovraků, ale můžete si zde dohodnout odtah Vašeho vozidla určeného k ekologické likvidaci. Naše firma je přímým zpracovatelem vozidel s ukončenou životností (autovraků), neváhejte se tedy na nás s jakýmkoli problémem obrátit. Více v sekci likvidace vozidel. Zdarma vystavíme doklad o ekologické likvidaci, zdarma a odborně provedeme ekologickou likvidaci vašeho vozidla. V případě potřeby Vám také vaše vozidlo zdarma odtáhneme (30 km zdarma - dále dle dohody).

V kovošrotu a sběrných surovinách Litovel je sběrné místo zpětného odběru elektrozařízení, baterií a akumulátorů. Můžete zde odevzdat své nepotřebné či vysloužilé elektrospotřebiče, a to včetně nekompletních elektrozařízení. Na požádání Vám vystavíme potvrzení o předání k následnému ekologickému nakládání (elektrozařízení, baterií) ve zpětném odběru.  

Vykupujeme olověné akumulátory (autobaterie, akubaterie). Výkup se provádí v kompletním stavu, tzn. včetně elektrolytu a obalu. V žádném případě akumulátory nevylévejte!!!!

Za Vaše staré železo, barevné kovy, papír, plasty či autobaterie Vám v kovošrotu Litovel zaplatíme nejlepší výkupní cenu!!! Od 1.3.2015 se na základě vyhlášky MŽP výkup kovových odpadů a autovraků provádí pouze bezhotovostně (na účet nebo složenkou). Papír a autobaterie je možné proplatit i nadále v hotovosti. Nutné vzít s sebou platný průkaz totožnosti (OP, ŘP, pas) a číslo vašeho účtu pro případ úhrady na účet.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás.
Kolektiv kovošrotu a sběrných surovin Litovel

Klikněte pro detail kde nás najdete

Kovošrot Litovel:

+420 602 528 105
litovel@kiwek.czAdresa provozovny:
KIWEK METAL s.r.o.
Uničovská 132/19, 784 01 Litovel

IČ:
DIČ:

25896458
CZ25896458Otevírací doba:

Pondělí až pátek
Sobota
7.30 - 16.00
8.00 - 11.30


 

Provozovatel:
KIWEK METAL s.r.o.
Mladějovice 94, 785 01 Šternberk

tel:
fax:
e-mail:
585 034 058
585 034 059
kiwekmetal@kiwek.cz


Úvod  .  O nás  .  Autovraky  .  Sběrny surovin  .  Ceník  .  Prodej  .  Aktuality  .  Kontakt


KIWEK METAL s.r.o. Mladějovice 94, 785 01 Šternberk . tel: 585 034 058 . fax: 585 034 059 . e-mail: kiwekmetal@kiwek.cz