Kovošrot, sběrné suroviny,likvidace vozidel a autovrakoviště Mladějovice

 

Mladějovice

Kovošrot Mladějovice

  • výkup, sběr a zpracování kovů, odpadů a druhotných surovin

  • výkup, sběr a zpracování elektroodpadu

  • vykupujeme: železo, nerez nemagnetická, měď, mosaz, bronz, hliník, olovo, zinek, cín, papír a autobaterie

  • sběrné místo autovraků, ekologická likvidace vozidel a autovraků, včetně odtahu zdarma

  • sběrné místo zpětného odběru olověných akumulátorů, autobaterií a elektrozařízení

  • výkup nákladních vozidel, přívěsů, návěsů, jeřábů apod.

  • prodej náhradních dílů z autovraků

  • prodej materiálu ze šrotu (trubky, profil I, L, U apod.)

 

 

 

Navštivte náš moderní kovošrot, kde provádíme zpracování veškerého kovového a papírového odpadu. Od roku 2009 zde také provádíme ekologickou likvidaci veškerých typů autovraků zdarma a zdarma Vám také vystavíme doklad o ekologické likvidaci. Provádíme také prodej náhradních dílů z autovraků a tím docílíme vrácení odpadu do dalšího užívání.

Kovošrot Mladějovice je moderní recyklační areál, vystavěný v letech 1995-1996, na zpracování kovového odpadu, který již v tu dobu předstihl přísné požadavky na ekologii, které jsou nyní v kovošrotech vyžadovány. Postupem času byl provoz kovošrotu rozšířen a dále modernizován o nové technologie.
Za podpory SFŽP se nám podařilo doplnit naše technologie o další moderní výrobní prostředky a rozšířit náš výrobní areál kovošrotu Mladějovice, jehož výrobní plocha má již velikost 11 731 m2 s maximální kapacitou 15 000 t odpadů/rok.

Navštivte náš moderní kovošrot-recyklační závod a zjistěte, že i staré železo a autovraky se dají zpracovat ve velice pěkném a moderním areálu. Je pro Vás připravena automobilová váha pro výkup železa a také digitální můstková váha pro výkup barevných kovů.

Pokud budete potřebovat, pomůžeme Vám náklad složit vysokozdvižným vozíkem nebo jeřábem.

Výkup kovů v kovošrotu a sběrných surovinách Mladějovice je vždy za maximální výkupní ceny, přesná váha a příjemná obsluha je u nás samozřejmostí.

zde můžete najít výběr z našeho aktuálního ceníku kovů pro kovošrot Mladějovice

Kompletní ceník sběrných surovin Mladějovice je k dispozici na naší výkupně druhotných surovin Mladějovice.

V kovošrotu a sběrných surovinách Mladějovice je sběrné místo autovraků. Můžete tak zde odevzdat svoje vozidlo určené k ekologické likvidaci. Přineste si velký technický průkaz a občanský průkaz majitele vozidla s vozidlem a ostatní již nechte na nás. Více v sekci likvidace vozidel. Zdarma vystavíme doklad o ekologické likvidaci, zdarma a odborně provedeme ekologickou likvidaci vašeho vozidla. V případě potřeby Vám také vaše vozidlo zdarma odtáhneme (30 km zdarma - dále dle dohody).

V kovošrotu a sběrných surovinách Mladějovice je sběrné místo zpětného odběru elektrozařízení, baterií a akumulátorů. Můžete zde odevzdat své nepotřebné či vysloužilé elektrospotřebiče a to včetně nekompletních elektrozařízení. Na požádání Vám vystavíme potvrzení o předání k následnému ekologickému nakládání (elektrozařízení, baterií) ve zpětném odběru. Pro podnikatelské subjekty a další původce přebíráme veškerý elektroodpad, neboť jsme oprávněnou osobou při nakládání s elektroodpadem dle zákona o odpadech.

Vykupujeme olověné akumulátory (autobaterie, akubaterie). Výkup se provádí v kompletním stavu tzn. včetně elektrolytu a obalu. V žádném případě akumulátory nevylévejte!!!!

Za Vaše staré železo, barevné kovy či papír Vám zaplatíme nejlepší výkupní cenu!!! Od 1.3.2015 se na základě vyhlášky MŽP výkup kovových odpadů a autovraků provádí pouze bezhotovostně (na účet nebo složenkou). Papír a olověné akumulátory je možné i nadále proplatit v hotovosti. Nutné vzít s sebou platný průkaz totožnosti (OP, ŘP,pas) a číslo vašeho účtu pro případ úhrady na účet.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás.
Kolektiv kovošrotu a sběrných surovin Mladějovice

Klikněte pro detail kde nás najdete

Vrakoviště a likvidace vozidel:

                    +420 602 740 401

                     vrakoviste@kiwek.cz

Kovošrot centrála:

                     +420 585 034 058

                     kiwekmetal@kiwek.czAdresa provozovny:
KIWEK METAL s.r.o.
Mladějovice č.p. 94, 785 01 Šternberk

IČ:
DIČ:
25896458
CZ25896458
Otevírací doba:

Pondělí až pátek
Sobota
7.00 - 16.30
8.00 - 11.30
Provozovatel:
KIWEK METAL s.r.o.
Mladějovice č.p. 94, 785 01 Šternberk

tel:
fax:
e-mail:
585 034 058
585 034 059
kiwekmetal@kiwek.cz
Úvod  .  O nás  .  Autovraky  .  Sběrny surovin  .  Ceník  .  Prodej  .  Aktuality  .  Kontakt


KIWEK METAL s.r.o. Mladějovice 94, 785 01 Šternberk . tel: 585 034 058 . fax: 585 034 059 . e-mail: kiwekmetal@kiwek.cz