Kovošrot a sběrné suroviny Uničov

Kovošrot a sběrné suroviny UNIČOV

Kovošrot UNIČOV

  • výkup, sběr a zpracování kovů, odpadů a druhotných surovin

  • vykupujeme: železo, nerez nemagnetická, měď, mosaz, bronz, hliník, olovo, zinek, cín, papír atd.

  • sběrné místo autovraků, ekologická likvidace vozidel a autovraků, včetně odtahu zdarma

  • sběrné místo zpětného odběru olověných akumulátorů, autobaterií a elektrozařízení

  

 

Výkupna druhotných surovin se nachází v Uničově na ulici Šumperská 1357 a provádí se zde výkup a zpracování těchto odpadů - druhotných surovin: Železo a litina, nerez nemagnetická, měď, mosaz, bronz, hliník, olovo a olověné akumulátory, zinek, papír.

Ve spolupráci s městem Uničov a Krajským úřadem Olomouckého kraje jsme v rámci dotace SROP v letech 2005-2006 vystavěli v průmyslové zóně II. města Uničov moderní kovošrot a sběrné suroviny Uničov, kde provádíme nejen výkup kovů, ale i zpracování odpadů. Vše na zabezpečené ploše pro životní prostředí.

Navštivte náš moderní kovošrot Uničov a zjistěte, že i staré železo se dá zpracovat ve velice pěkném a moderním areálu sběrných surovin. Je pro Vás připravena digitální automobilová váha s kontrolním displejem pro výkup železa a také digitální můstková váha pro výkup barevných kovů.

Pokud budete potřebovat, pomůžeme Vám náklad složit vysokozdvižným vozíkem.

V našem kovošrotu a sběrných surovinách Uničov jsou vždy maximální výkupní ceny. Přesná váha a příjemná obsluha je u nás samozřejmostí.

zde můžete najít výběr z našeho aktuálního ceníku kovů pro kovošrot Uničov

Kompletní ceník sběrných surovin Uničov je k dispozici na naší výkupně druhotných surovin Uničov.

V kovošrotu a sběrných surovinách Uničov je sběrné místo autovraků. Můžete tak zde odevzdat svoje vozidlo určené k ekologické likvidaci. Přineste si velký technický průkaz a občanský průkaz majitele vozidla s vozidlem a ostatní již nechte na nás. Více v sekci likvidace vozidel. Zdarma vystavíme doklad o ekologické likvidaci, zdarma a odborně provedeme ekologickou likvidaci vašeho vozidla. V případě potřeby Vám také vaše vozidlo zdarma odtáhneme (30 km zdarma - dále dle dohody).

V kovošrotu a sběrných surovinách Uničov je sběrné místo zpětného odběru elektrozařízení, baterií a akumulátorů. Můžete zde odevzdat své nepotřebné či vysloužilé elektrospotřebiče a to včetně nekompletních elektrozařízení. Na požádání Vám vystavíme potvrzení o předání k následnému ekologickému nakládání (elektrozařízení, baterií) ve zpětném odběru.

Vykupujeme olověné akumulátory (autobaterie, akubaterie). Výkup se provádí v kompletním stavu tzn. včetně elektrolytu a obalu. V žádném případě akumulátory nevylévejte!!!!

Za Vaše staré železo, barevné kovy či papír Vám v našem kovošrotu Uničov zaplatíme nejlepší výkupní cenu!!! Od 1.3.2015 se na základě vyhlášky MŽP výkup kovových odpadů a autovraků provádí pouze bezhotovostně (na účet nebo složenkou). Papír a olověné akumulátory je možné i nadále proplatit v hotovosti. Nutné vzít s sebou platný průkaz totožnosti (OP, ŘP, pas) a číslo vašeho účtu pro případ úhrady na účet.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás.
Kolektiv kovošrotu a sběrných surovin Uničov

Klikněte pro detail kde nás najdete

Kovošrot Uničov:

+420 721 031 861
unicov@kiwek.czAdresa provozovny:
KIWEK METAL s.r.o.
Šumperská 1357, 783 91 Uničov

IČ:
DIČ:

25896458
CZ25896458
Otevírací doba:

Pondělí až pátek
Sobota
7.30 - 16.00
8.00 - 11.30
Provozovatel:
KIWEK METAL s.r.o.
Mladějovice 94, 785 01 Šternberk

tel:
fax:
e-mail:
585 034 058
585 034 059
kiwekmetal@kiwek.cz


Úvod  .  O nás  .  Autovraky  .  Sběrny surovin  .  Ceník  .  Prodej  .  Aktuality  .  Kontakt


KIWEK METAL s.r.o. Mladějovice 94, 785 01 Šternberk . tel: 585 034 058 . fax: 585 034 059 . e-mail: kiwekmetal@kiwek.cz